Door de drukte bij transporteurs kan je bestelling mogelijk een dag later geleverd worden. Bestel dus op tijd zodat je je bestelling op het gewenste moment in huis hebt.
Vraag hier een vrijblijvende offerte aan.
De Vitra Akari UF4-L8 vloerlamp is ontworpen door Isamu Noguchi.
Categorie | Vloerlampen |
---|---|
Productsoort | Vitra lampen, Vitra verlichting, Vitra vloerlampen |
Productfamilie | Vitra Akari |
Merk | Vitra |
Afmetingen | (b) 41 x (d) 41 x (h) 188 cm |
---|---|
Ruimte | Alleen geschikt voor binnen |
Materiaal | Bamboe, Shoji-papier, Staal |
Garantie | 2 jaar |
Merk | Vitra |
Ontwerper | Isamu Noguchi |
Waterdichtheid | IP20 (Geen bescherming tegen water) |
Lichtrichting | Alle richtingen |
Bediening | Aan-/uitschakelaar op snoer |
Dimbaar | Nee |
Lichtbron | Niet meegeleverd |
Aanbevolen lichtbron | 1 x E27 LED max 10W |
Fitting | E27 (grote fitting) |
Herkomst | Zwitserland |
Opmerking | Deze lampen worden met de hand gemaakt en hebben daarom een langere levertijd van 8-10 weken. |
EAN: | 4055737015199 |
Naar de Akari UF4-L8 vloerlamp van Vitra kun je uren blijven kijken. Vanuit iedere hoek zie je steeds weer wat anders. Ga op de grond liggen en bekijk de vloerlamp vanaf zijn basis. Of beschouw de Akari UF4-L8 vloerlamp juist vanuit zijn midden of de top. De vloerlamp meet een royale 1 meter 88 en is gemaakt van bamboe, staaldraad en Shoji-papier. Bekijk het proces in het filmpje en zie hoe knap dit eigenlijk is.
Bijlagen: |
Gebruiksaanwijzing Productinformatie |
---|
Er zijn nog geen beoordelingen geplaatst voor dit product.
Vitra is een uniek designlabel dat haar oorsprong vindt in Zwitserland. Al sinds de jaren 50 produceert het bedrijf prachtige designmeubels, verlichting en woonaccessoires. Vitra heeft productievestigingen over de hele wereld waaronder Duitsland, VS, China en Japan en verkoopt de producten ook over de hele wereld. Vitra producten staan bekend om een streven naar duurzaamheid en uniciteit. De producten zijn qua vorm vaak zo kenmerkend dat je ze vast wel eens hebt gezien (al weet je misschien niet eens dat ze van Vitra zijn). De producten vind je zowel in huis als in kantoren en openbare instellingen. De producten van Vitra zijn dan ook ontwikkeld om een leven mee te gaan. Designklassiekers kent Vitra meer dan genoeg. Wat dacht je van de Vitra Eames Plastic Chairs, de Eames lounge chair, de Panton collectie of de Vitra Repos serie?