- Gratis verzending vanaf € 99
- Grootste voorraad van NL
- Al 12 jaar dé designspecialist
Praktische informatie
Deze vaas is gemaakt van Chinees beenderporselein. De vaas heeft een hoogte van 18.5 centimeter en een diameter van 19.5 centimeter. In de Hybrid collectie zitten nog meer vazen en ook ander servies.
Specificaties
Afmetingen: | (h) 18,5 x (Ø) 19,5 cm |
Ruimte: | Alleen geschikt voor binnen |
Materiaal: | Porselein (aardewerk) |
Merk: | Seletti |
Ontwerper: | CTRLZAK |
Herkomst: | Italië |
Productsoort: | Seletti vazen |
Productfamilie: | Seletti Hybrid |
EAN: | 8008215091907 |
Fatima van Flinders vertelt:

De Hybrid Ife vaas van Seletti heeft net als de rest van de Hybrid collectie een interessante tweesplitsing. Aan de ene kant zien we een mysterieuze donkere vaas en aan de andere kant juist een landelijk design met een luxueuze gouden afwerking. Voor ieder wat wils, dus! Welke kant spreekt jou het meest aan?
Inspiratie





Tips, advies en trends



Meer uit de Hybrid serie
-
-20% Seletti Hybrid kom Ø17,5 Bauci € 76 p/st € 95 -
-15% Seletti Hybrid schaal Ø22 Zaira € 129,58 p/st € 152 -
Seletti Hybrid placemat Trude € 22 p/st -
Seletti Hybrid dessertbord Huaricanga € 43 p/st -
Seletti Hybrid dinerbord Lothal € 69 p/st -
-15% Seletti Hybrid kom Despina € 58,83 p/st € 69 -
-15% Seletti Hybrid glas set van 3 Aglaura € 51,14 p/st € 60 -
-15% Seletti Hybrid theekopje Isidora € 52,85 p/st € 62
Seletti is een bijzonder Italiaans merk dat zich kenmerkt door een unieke visie op design en innovatie. Sinds de oprichting in 1964 door Romano en Maria Seletti streeft het bedrijf naar productverbetering, vernieuwing en het maken van het verschil. Seletti wil graag een buitenbeentje zijn in de designwereld. Tot op de dag van vandaag produceert en verkoopt het bedrijf een unieke collectie designproducten: van hanglampen tot tafellampen en van vloerkleden tot kasten. Uniek in zijn soort. Toppers zijn de Bella Vista buitenlamp, Neon letters, Aquart buitendouche en Bouche tafellamp. Welk product is jouw favoriet?

Hartelijk dank, Hybrid vaas Ife is toegevoegd aan je winkelwagen.
Er is iets fout gegaan met het toevoegen van het product. Probeer het later opnieuw