Vanwege drukte bij de bezorgdiensten kan je bestelling mogelijk een dag later geleverd worden. Bestel dus op tijd zodat je je bestelling op het gewenste moment in huis hebt.
Vraag hier een vrijblijvende offerte aan.
De Vitra Hill House 1 miniatuur is ontworpen door Charles Rennie Mackintosh.
De Hill House 1 miniatuur van Vitra is gemaakt van essenhout en heeft een groen gestoffeerde zitting. De miniatuurstoel heeft een breedte van 6,5 centimeter, een diepte van 6 centimeter en een hoogte van 23,5 centimeter.
Categorie | Collectors items |
---|---|
Productsoort | Vitra miniaturen, Vitra woondecoratie |
Merk | Vitra |
Afmetingen | (b) 7 x (d) 6 x (h) 24 cm |
---|---|
Ruimte | Alleen geschikt voor binnen |
Materiaal | Essen (hout), Stof |
Garantie | 2 jaar |
Merk | Vitra |
Ontwerper | Charles Rennie Mackintosh |
Herkomst | Zwitserland |
Opmerking | Let op: het is een miniatuur. |
EAN: | 4055737011832 |
De Hill House 1 stoel werd begin vorige eeuw ontworpen door Charles Rennie Mackintosh voor in de slaapkamer van het Hill House van een Schotse uitgever. De stoel was niet bedoeld om op te zitten, maar moest een zwart accent zijn met de verder witte slaapkamer. De stoel wordt ook wel 'Black Ladderback Chair' genoemd. Want de rugleuning, die vanaf de grond de hoogte ingaat, lijkt natuurlijk sprekend op een ladder. Bovenin heeft de leuning voor de variatie het patroon van een schaakbord. In deze miniatuur versie van Vitra kun je hem goed van dichtbij bewonderen.
Bijlagen: | Productinformatie |
---|
Er zijn nog geen beoordelingen geplaatst voor dit product.
Vitra is een uniek designlabel dat haar oorsprong vindt in Zwitserland. Al sinds de jaren 50 produceert het bedrijf prachtige designmeubels, verlichting en woonaccessoires. Vitra heeft productievestigingen over de hele wereld waaronder Duitsland, VS, China en Japan en verkoopt de producten ook over de hele wereld. Vitra producten staan bekend om een streven naar duurzaamheid en uniciteit. De producten zijn qua vorm vaak zo kenmerkend dat je ze vast wel eens hebt gezien (al weet je misschien niet eens dat ze van Vitra zijn). De producten vind je zowel in huis als in kantoren en openbare instellingen. De producten van Vitra zijn dan ook ontwikkeld om een leven mee te gaan. Designklassiekers kent Vitra meer dan genoeg. Wat dacht je van de Vitra Eames Plastic Chairs, de Eames lounge chair, de Panton collectie of de Vitra Repos serie?