Serax Passe-Partout by Vincent van Duysen dienblad rond

1 / 3 1 / 3 € 133(adviesprijs) € 129 Een andere uitvoering of grote bestelling? Kun je de gewenste uitvoering van dit product niet vinden? Of wil je een grote hoeveelheid producten bestellen? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan en bespreek de mogelijkheden met Flinders Projects.
  • Gratis verzending vanaf € 99
  • Klantwaardering 9.4
  • Grootste voorraad van NL
  • Al 12 jaar dé designspecialist

Praktische informatie

Het Serax Tray Wooden Round dienblad is ontworpen door Vincent van Duysen. Het Tray Wooden Round dienblad van Serax heeft een diameter van 35 centimeter en heeft een opstaande rand van 2,8 centimeter hoog. Het Tray Wooden Round dienblad van Serax is gemaakt van hout en heeft een matzwarte afwerking.

Specificaties

Vorm: Rond
Afmetingen: (Ø) 35 cm
Ruimte: Alleen geschikt voor binnen
Materiaal: Essen (hout)
Garantie: 2 jaar
Merk: Serax
Ontwerper: Vincent Van Duysen
Herkomst: België
Productsoort: Serax dienbladen
Productfamilie: Serax Vincent van Duysen
EAN: 5420000775244

Rick van Flinders vertelt:

Rick van Flinders vertelt:

Het Tray Wooden Round dienblad van Serax is een dienblad voor alle dagen. Voor doordeweekse dagen, weekenden, feestdagen, winterse dagen en zomerse dagen. Het is een dienblad van alle tijden dat ook nog eens bij iedere stijl past. Of je nou meer van modern houdt, of toch van klassiek, dit dienblad kan alles hebben. Het Tray Wooden Round dienblad valt op zonder om aandacht te schreeuwen door zijn eenvoudige en toch strakke ontwerp en is daarmee een absolute must-have.

Tips, advies en trends

Kleurtrend: Kobaltblauw Kleurtrend: Kobaltblauw De koele, rijke en excentrieke trendkleur kobaltblauw kun je op veel manieren combineren in je interieur. Hoe je dat doet? We geven je stylingtips en Tuintrend: Eco Friendly Tuintrend: Eco Friendly Achter elk product in de tuintrend Eco Friendly schuilt een duurzaam verhaal. Met deze items richt je je tuin 'groen' in en geniet je verantwoord in de Scandinavisch design Scandinavisch design Scandinavisch design is enorm populair en niet meer weg te denken uit de designwereld. Hier geven we je alle informatie en een aantal voorbeelden van deze Meer inspiratie

Meer uit de Vincent van Duysen serie

Toon meer producten
Logo van Serax

In het assortiment van Serax ligt de focus met name op verlichting en meubels. Bij dit merk weten ze als geen ander hoe ze een woning kunnen omtoveren tot een fraai geheel en wel met een persoonlijke touch. Het Belgische merk groeide de afgelopen dertig jaar enorm waardoor ze wereldwijd steeds meer bekendheid kregen. Een belangrijke eigenschap van Serax is vakmanschap. Het bijzondere is wel dat ze de hele wereld overgaan om de juiste ambachtspersonen te vinden die elk op grote schaal de prototypes van ontwerpers kunnen maken. Doordat elk product ambachtelijk is, kunnen we wel stellen dat de producten uniek en absoluut de moeite waard zijn. Serax is bekend geworden door de iconische collectie Serax bloempotten. Al nieuwsgierig waar Serax jouw woning mee kan aanvullen? Ontdek alle opties die tot de mogelijkheden behoren.

28066 Passe-Partout by Vincent van Duysen dienblad rond

Hartelijk dank, Passe-Partout by Vincent van Duysen dienblad rond is toegevoegd aan je winkelwagen.

Afrekenen