Serax Metal sculptures by Antonino Sciortino Ella paraplubak

1 / 5 1 / 5 € 230 Een andere uitvoering of grote bestelling? Kun je de gewenste uitvoering van dit product niet vinden? Of wil je een grote hoeveelheid producten bestellen? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan en bespreek de mogelijkheden met Flinders Projects.
  • Gratis verzending vanaf € 99
  • Klantwaardering 9.4
  • Grootste voorraad van NL
  • Al 12 jaar dé designspecialist

Praktische informatie

De Ella paraplubak van Serax is ontworpen door Antonio Sciortino. De paraplubak is 28 centimeter lang, 28 centimeter breed, 65 centimeter hoog en heeft een diameter van 28 centimeter. De parapluhouder bestaat uit drie delen; het rek, een uitneembare bak en een rubberen mat die eenvoudig schoon te maken is. De paraplubak is gemaakt van staal en is met de hand zwart geborsteld. De houder weegt 3 kilogram.

Specificaties

Afmetingen: (h) 65 x (Ø) 28 cm
Ruimte: Alleen geschikt voor binnen
Materiaal: Ijzer
Garantie: 2 jaar
Merk: Serax
Ontwerper: Antonino Sciortino
Herkomst: België
Gewicht product (kg): 3.00
Productfamilie: Serax Antonino Sciortino
EAN: 5400959022071

Maja van Flinders vertelt:

Maja van Flinders vertelt:

Deze parapluhouder is als laatste toegevoegd aan de collectie van de uit Sicilië afkomstige ontwerper Antonio Sciortino. Hij is gemaakt van zijn favoriete materiaal en is volledig naar ontworpen naar zijn stijl, zoals Antonio zelf zegt: “Ella is een rationeel object dat ik graag zie in een warm huis.”

Tips, advies en trends

Scandinavisch design Scandinavisch design Scandinavisch design is enorm populair en niet meer weg te denken uit de designwereld. Hier geven we je alle informatie en een aantal voorbeelden van deze woont Vitra Home Stories for Winter Vitra Home Stories for Winter Benieuwd naar de trends van Vitra? In dit artikel ontdek je de nieuwe producten van dit merk en kom je erachter dat duurzaamheid steeds belangrijker wordt. Woontrend: Cozy Home Woontrend: Cozy Home In de woontrend Cozy Home komen diverse behoeften samen en speelt ons huis een prominente rol. Met deze trend haal je warmte, eenheid en rust in huis. Meer inspiratie

Meer uit de Antonino Sciortino serie

Toon meer producten
Logo van Serax

In het assortiment van Serax ligt de focus met name op verlichting en meubels. Bij dit merk weten ze als geen ander hoe ze een woning kunnen omtoveren tot een fraai geheel en wel met een persoonlijke touch. Het Belgische merk groeide de afgelopen dertig jaar enorm waardoor ze wereldwijd steeds meer bekendheid kregen. Een belangrijke eigenschap van Serax is vakmanschap. Het bijzondere is wel dat ze de hele wereld overgaan om de juiste ambachtspersonen te vinden die elk op grote schaal de prototypes van ontwerpers kunnen maken. Doordat elk product ambachtelijk is, kunnen we wel stellen dat de producten uniek en absoluut de moeite waard zijn. Serax is bekend geworden door de iconische collectie Serax bloempotten. Al nieuwsgierig waar Serax jouw woning mee kan aanvullen? Ontdek alle opties die tot de mogelijkheden behoren.

28066 Metal sculptures by Antonino Sciortino Ella paraplubak

Hartelijk dank, Metal sculptures by Antonino Sciortino Ella paraplubak is toegevoegd aan je winkelwagen.

Afrekenen

Er is iets fout gegaan met het toevoegen van het product. Probeer het later opnieuw