- Gratis verzending vanaf € 99
- Grootste voorraad van NL
- Al 12 jaar dé designspecialist
Praktische informatie
De Basket turn schaal 40 rond, ontworpen door Antonino Sciortino, van Serax heeft een diameter van 40 centimeter en een hoogte van 10 centimeter. De schaal is gemaakt van metaaldraden, afgewerkt met een grijze coating. De schaal weegt 1,6 kilogram.
Specificaties
Afmetingen: | (h) 10 x (Ø) 40 cm |
Ruimte: | Alleen geschikt voor binnen |
Materiaal: | Ijzer |
Garantie: | 2 jaar |
Merk: | Serax |
Ontwerper: | Antonino Sciortino |
Herkomst: | België |
Productsoort: | Serax schalen, Serax servies |
Productfamilie: | Serax Antonino Sciortino |
EAN: | 5400959014625 |
Stephanie van Flinders vertelt:

Met de Basket turn schaal 40 rond van het Belgische merk Serax voeg je een subliem grafisch element toe aan je interieur. De ontwerper van Basket, de van origine Italiaanse designer Antonino Sciortino, kan met zijn handen metaal tot leven brengen. En dat zie je bij Basket zeker. De ronde vormen creëren een sculpturale schaal, die perfect staat als blikvanger op de eettafel. Daarnaast wordt de schaal met de hand afgewerkt. Zodoende heb je dus altijd een unieke Basket in huis! Maak de schaal af met een paar mooie stukken fruit, een aantal woonaccessoires of laat hem op zichzelf schitteren op tafel. Waar zet jij Basket neer?
Inspiratie





Tips, advies en trends



Meer uit de Antonino Sciortino serie
-
Serax Metal scupltures by Antonino Sciortino Circle vloerlamp medium € 369 p/st -
Serax Metal scupltures by Antonino Sciortino Circle vloerlamp large € 565 p/st -
Serax Metal scupltures by Antonino Sciortino Flamingo vloerlamp € 649 p/st -
-10% Serax Metal sculptures by Antonino Sciortino schaal Ø30 € 55,70 p/st € 62 -
-22% Serax Metal sculptures by Antonino Sciortino Tale schaal zwart € 81,57 p/st € 104 -
-9% Serax Metal sculptures by Antonino Sciortino schaal ovaal zwart € 71,50 p/st € 79 -
OP=OP Serax Metal scupltures by Antonino Sciortino Edo schaal wit € 54,60 p/st € 91 -
Serax Metal sculptures by Antonino Sciortino handdoekrek € 199 p/st
In het assortiment van Serax ligt de focus met name op verlichting en meubels. Bij dit merk weten ze als geen ander hoe ze een woning kunnen omtoveren tot een fraai geheel en wel met een persoonlijke touch. Het Belgische merk groeide de afgelopen dertig jaar enorm waardoor ze wereldwijd steeds meer bekendheid kregen. Een belangrijke eigenschap van Serax is vakmanschap. Het bijzondere is wel dat ze de hele wereld overgaan om de juiste ambachtspersonen te vinden die elk op grote schaal de prototypes van ontwerpers kunnen maken. Doordat elk product ambachtelijk is, kunnen we wel stellen dat de producten uniek en absoluut de moeite waard zijn. Serax is bekend geworden door de iconische collectie Serax bloempotten. Al nieuwsgierig waar Serax jouw woning mee kan aanvullen? Ontdek alle opties die tot de mogelijkheden behoren.

Hartelijk dank, Metal sculptures by Antonino Sciortino schaal Ø40 is toegevoegd aan je winkelwagen.
Er is iets fout gegaan met het toevoegen van het product. Probeer het later opnieuw