- Gratis verzending vanaf € 99
- Grootste voorraad van NL
- Al 15 jaar dé designspecialist
Praktische informatie
De Orange gebaksbordje Ø16 set van 4 van &Klevering bestaat uit verschillende bordjes met sinaasappels en een kleurrijk motief. Elk bord heeft een diameter van 16 centimeter en een hoogte van 2,5 centimeter. De gebaksbordjes zijn gemaakt van keramiek en zijn vaatwasser bestendig.
Specificaties
Afmetingen: | (h) 2,5 x (Ø) 16 cm |
Ruimte: | Alleen geschikt voor binnen |
Materiaal: | Keramiek |
Merk: | &klevering |
Herkomst: | Nederland |
Gewicht product (kg): | 0.82 |
Productsoort: | &klevering servies |
Productfamilie: | &klevering Lemon & Orange |
EAN: | 8720168666932 |
Aantal delen: | 4 |
Geschikt voor: | Vaatwasser |
Maan van Flinders vertelt:

De Orange gebaksbordje set van 4 van &Klevering laten zomerse vreugde en de frisheid van citrus perfect samenkomen. Deze kunstwerkjes zijn versierd met sappige sinaasappels en een speels kleurrijk motief, waardoor ze je gasten en gerechten in een vrolijke stemming brengen.
Productreviews
-
- Super leuke mooie producten. Goed op de hoogte gehouden over wanneer de levering zou zijn
- Marije de Jong
Tips, advies en trends



Meer uit de Lemon & Orange serie
Bij &klevering draait alles om creativiteit en stijl. Het merk biedt een brede collectie woonaccessoires die variëren van prachtige fotolijsten tot stijlvolle borden en servies. Elk stuk is met zorg ontworpen om je huis een unieke en speelse uitstraling te geven. &klevering combineert invloeden van moderne kunst en vintage design, waardoor hun accessoires altijd iets bijzonders toevoegen aan je interieur. Een &klevering spiegel of kandelaar zorgt voor een elegante touch, terwijl de bijzettafels en onderzetters een speels accent toevoegen. Of je nu op zoek bent naar iets klassieks of iets verrassends, de producten van &klevering geven je huis een persoonlijke, stijlvolle uitstraling die perfect bij kleurrijke interieurs past.

Hartelijk dank, Orange gebaksbordje Ø16 set van 4 is toegevoegd aan je winkelwagen.