Vanwege drukte bij de bezorgdiensten kan je bestelling mogelijk een dag later geleverd worden. Bestel dus op tijd zodat je je bestelling op het gewenste moment in huis hebt.
Kun je de gewenste uitvoering van dit product niet vinden? Of wil je een grote hoeveelheid producten bestellen? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan en bespreek de mogelijkheden met Flinders Projects.
Het Seletti Bugia theelicht is ontworpen door Antonio Citterio.
Categorie | Kandelaars |
---|---|
Merk | Seletti |
Ruimte | Alleen geschikt voor binnen |
---|---|
Materiaal | Glas, Porselein (aardewerk) |
Garantie | 1 jaar |
Merk | Seletti |
Ontwerper | Antonio Citterio |
Herkomst | Italië |
Opmerking | Zoals je op de foto kunt zien zijn er twee soorten theelichten / kandelaars. De kleine is de Bugia, de grote de Lanterna. |
EAN: | 8008215504759 |
Zoals je op de foto kunt zien zijn er twee soorten theelichten / kandelaars. De kleine is de Bugia, de grote de Lanterna.
Er zijn nog geen beoordelingen geplaatst voor dit product.
Seletti is een bijzonder Italiaans merk dat zich kenmerkt door een unieke visie op design en innovatie. Sinds de oprichting in 1964 door Romano en Maria Seletti streeft het bedrijf naar productverbetering, vernieuwing en het maken van het verschil. Seletti wil graag een buitenbeentje zijn in de designwereld. Tot op de dag van vandaag produceert en verkoopt het bedrijf een unieke collectie designproducten: van hanglampen tot tafellampen en van vloerkleden tot kasten. Uniek in zijn soort. Toppers zijn de Bella Vista buitenlamp, Neon letters, Aquart buitendouche en Bouche tafellamp. Welk product is jouw favoriet?