- Gratis verzending vanaf € 99
- Grootste voorraad van NL
- Al 12 jaar dé designspecialist
Praktische informatie
De Kami Oval tafel 240x120 walnoot van Occony heeft een breedte van 240 centimeter, een lengte van 120 centimeter en een hoogte van 75 centimeter. Deze tafel heeft twee ovalen tafelpoten en een tafelblad met afgeronde hoeken gemaakt van walnootfineer. De tafel is afgewerkt met een matte, transparante lak op waterbasis. Aan deze tafel kunnen 6 personen zitten. De Kami Oval tafel 240x120 walnoot van Occony is in verschillende uitvoeringen verkrijgbaar.
Specificaties
Vorm: | Rond |
Afmetingen: | (l) 240 x (b) 120 x (h) 75 cm |
Ruimte: | Alleen geschikt voor binnen |
Materiaal: | Walnoot (hout) |
Merk: | Occony |
Montage vereist: | Ja |
Ontwerper: | Joost van der Vecht |
Herkomst: | Nederland |
Carlijn van Flinders vertelt:

Tijdloze elegantie en een modern ontwerp komen samen in de Kami Oval tafel 240x120 walnoot van Occony. De tafel is ontworpen door Joost van der Vecht. Voor het ontwerp van deze tafel koos de ontwerper voor een ontwerp dat de test van de tijd doorstaat en combineerde deze met hoogwaardig en duurzaam walnootfineer. Het walnootfineer geeft de tafel een elegant en warm karakter waardoor je de Kami Oval tafel 240x120 walnoot van Occony in vrijwel ieder interieur kan en wil plaatsen.
Veelgestelde vragen
- Diameter 60 cm – geschikt voor 2 personen
- Diameter 90 cm – geschikt voor 4 personen
- Diameter 125 cm – geschikt voor 6 personen
Tips, advies en trends



Occony is een opkomend designlabel uit Nederland met een hart voor duurzaamheid en Dutch design. De meubels van dit ambitieuze label zijn ontworpen door bekende en onbekende Nederlandse ontwerpers en zijn gemaakt van hoogwaardige en recyclebare materialen. Occony gelooft in een wereld waarin meubels van duurzame en recyclebare materialen gemaakt zijn en streeft ernaar dit te verwezenlijken. De collectie van Occony bestaat uit lokaal geproduceerde, veelzijdige en tijdloze meubels die in ieder interieur volstaan. Een klassieker in de maak is de Peak Chair naturel essen die is ontworpen door Joost van der Vecht. Deze designstoel is de eerste stoel ter wereld die van afvalpapier gemaakt is en zelfs volledig recyclebaar is. Laat je verrassen door meer moois uit de collectie van Occony waarmee jij je interieur in een milieuvriendelijk jasje steekt.

Hartelijk dank, Kami Oval tafel 240x120 walnoot is toegevoegd aan je winkelwagen.
Er is iets fout gegaan met het toevoegen van het product. Probeer het later opnieuw