- Gratis verzending vanaf € 99
- Grootste voorraad van NL
- Al 12 jaar dé designspecialist
Praktische informatie
Het Hotel Chique behang Vienna van KEK Amsterdam is 5.3 m² groot. Eén rol behang is 53 centimeter bij 1000 centimeter. Het behang is van goede kwaliteit vinylbehang (200 grams) met onderlaag van vliesbehang met een voelbare textuur en metallic look. De muur moet je insmeren met lijm, waarbij het Perfax Ready & Roll voor vliesbehang aanbevolen wordt. Het patroon is herhaalbaar, het behang is afwasbaar en afborstelbaar. Kijk ook eens bij de rest van de Hotel Chique collectie.
Specificaties
Afmetingen: | (b) 53 x (h) 1.000 cm |
Ruimte: | Alleen geschikt voor binnen |
Materiaal: | Vinyl, Vliesbehang |
Garantie: | 1 jaar |
Merk: | KEK Amsterdam |
Herkomst: | Nederland |
Productsoort: | KEK Amsterdam behang |
Productfamilie: | KEK Amsterdam Hotel Chique |
EAN: | 8719743890527 |
Fatima van Flinders vertelt:

Voor de liefhebbers van kunst en muziek is Wenen de ideale citytrip bestemming. Verlies de tijd in het prachtige kunsthistorische musea, neem een kijkje in het Burgtheater of geniet van Mozart in de Weense Staatsopera. Met het Hotel Chique behang Vienna van het Nederlandse merk KEK Amsterdam haal je het Weense gevoel in huis. Het prachtige behang is gemaakt van sterk vinyl met een onderlaag van vliesbehang. En dat geeft het geheel niet alleen een zeer warme, luxe uitstraling, ook zorgt het ervoor dat het Vienna behang gemakkelijk aan te brengen is. Ideaal! Bijzonder aan Vienna is dat deze crèmekleur eigenlijk wel in iedere woonruimte prachtig aansluit én zeer goed te combineren is met verschillende meubels. En daarmee is het Hotel Chique behang hét ideale behang voor designliefhebbers die wel van afwisselen houden. Immers, Hotel Chique Vienna doet het altijd goed!
Veelgestelde vragen
- Er zijn een aantal verschillende soorten behang, onderzoek goed welk behang aansluit op jouw wensen. Voor meer informatie, zie artikel: https://www.flinders.nl/adviesmodule/keuzegids/behang-alle-behangsoorten-op-een-rijtje
- Bereken hoeveel rollen je nodig hebt, in onderstaand artikel wordt dit duidelijk uitgelegd: https://www.flinders.nl/adviesmodule/instructies-en-tips/behangen-hoeveel-behang-heb-ik-nodig
- De behangrollen worden geverfd door middel van een verfbad (batch). Als de ene rol een ander verfbad heeft gehad dan de andere rol, kan het zijn dat er een licht kleurverschil in zit. Het verfbad wordt aangegeven met een nummer, het zogenoemde batchnummer. Controleer dus altijd eerst de behangrollen op batchnummer, voordat je de verpakking openmaakt en begint met behangen.
Tips, advies en trends



Meer uit de Hotel Chique serie
-
KEK Amsterdam Hotel Chique behang Copenhagen € 80 p/st -
KEK Amsterdam Hotel Chique behang Barcelona € 80 p/st -
KEK Amsterdam Hotel Chique behang Tokyo € 80 p/st -
KEK Amsterdam Hotel Chique behang New York € 80 p/st -
KEK Amsterdam Hotel Chique behang Paris € 80 p/st -
KEK Amsterdam Hotel Chique behang Berlin € 76,93 p/st € 80 -
KEK Amsterdam Hotel Chique behang Madrid € 80 p/st -
KEK Amsterdam Hotel Chique behang Stockholm € 80 p/st
KEK Amsterdam ontwerpt vanuit de Nederlandse hoofdstad bijzonder(e) muurstickers en behang. De muurstickers en het behang zijn stuk voor stuk anders dan anders. Ze zijn verrassend, vernieuwend en eigenzinnig. Het zijn designproducten met een grote knipoog. Het familiebedrijf KEK Amsterdam bevindt zich in onze hoofdstad en is in 2010 opgericht door Evert Kok, Barbara Kok en Bas Kok die allemaal een andere functie hebben. Zo is Evert het creatieve brein achter dit bijzonder mooie designlabel. Bas houdt zich bezig met de dagelijkse leiding terwijl Barbara zich inzet voor de marketing, sales en pr. Ze vullen elkaar perfect aan en maken niet voor niets mooie spullen voor met name op je muur. Enkele bekende ontwerpen van KEK Amsterdam zijn de Forest Friends muurstickers. Ben je benieuwd naar al het moois wat KEK Amsterdam in haar collectie heeft? Bekijk dan het complete aanbod.

Hartelijk dank, Hotel Chique behang Vienna is toegevoegd aan je winkelwagen.
Er is iets fout gegaan met het toevoegen van het product. Probeer het later opnieuw