Door de drukte bij transporteurs kan je bestelling mogelijk een dag later geleverd worden. Bestel dus op tijd zodat je je bestelling op het gewenste moment in huis hebt.
Vraag hier een vrijblijvende offerte aan.
De Droog Swing With The Plants schommel is ontworpen door Marcel Wanders.
De Swing with the Plants schommel van Droog heeft een kunststof zitting (polyethyleen) en kan vastgemaakt worden met de twee meegeleverde touwen. De zitting is 75 centimeter breed, 23 centimeter diep en 10 centimeter dik. De maximale lengte van het touw bedraagt 3 meter. De schommel weegt in zijn geheel 3,7 kilo. Deze schommel wordt geleverd zonder planten.
Categorie | Tuinaccessoires |
---|---|
Merk | Droog |
Afmetingen | (b) 75 x (d) 23 x (h) 10 cm |
---|---|
Ruimte | Geschikt voor buiten |
Materiaal | Nylon, Plastic |
Garantie | 1 jaar |
Merk | Droog |
Ontwerper | Marcel Wanders |
Herkomst | Nederland |
EAN: | 8717399071086 |
Waan je het elfje in jouw favoriete sprookje met de Swing with the Plants schommel van Droog. Deze schommel heeft namelijk bij de twee bevestigingen van het touw aan de schommel ruimte voor een plantje. Naarmate het plantje omhoog groeit zullen de touwen langzaam minder zichtbaar worden. Voordat je het weet schommel je weg naar sprookjeswonderland.
Er zijn nog geen beoordelingen geplaatst voor dit product.
Droog werd in 1993 opgericht door Renny Ramakers en Gijs Bakker om aandacht te geven aan hedendaags Nederlands design. En dat is ze goed gelukt. Een eerste presentatie vond plaats op de meubelbeurs in Milaan onder de naam Droog. De naam kwam voort uit de filosofie dat het concept van de producten belangrijker is dan de vormgeving. Tegelijkertijd is het een verwijzing naar de Nederlandse nuchterheid. In de loop der jaren is Droog uitgegroeid tot een van de bekendste voorbeelden van Dutch design en de producten worden overal ter wereld geëxposeerd. Populair zijn de lampen van Droog. Droog heeft intussen samengewerkt met grote namen als Hella Jongerius, Richard Hutten en Marcel Wanders, maar blijft tegelijkertijd een podium voor jong Nederlands talent.