- Gratis verzending vanaf € 99
- Grootste voorraad van NL
- Al 12 jaar dé designspecialist
Praktische informatie
De Design on Stock Tumbler fauteuil is ontworpen door Studio Tom Dissel.
De Tumbler fauteuil van Design on Stock heeft een hoogte van 78 centimeter, een breedte van 73 centimeter en een diepte van 80 centimeter. Op het stalen onderstel rust de grote zitkuip. De zitkuip is gevuld met koudschuim en vormschuim. Voor de bekleding kun je kiezen uit verschillende soorten en kleuren stof en leer.
Specificaties
Hoogte armleuning: | 61.5 |
Afmetingen: | (b) 73 x (d) 80 x (h) 78 cm |
Zithoogte: | 45 |
Ruimte: | Alleen geschikt voor binnen |
Materiaal: | Leer |
Garantie: | Op showroommodellen zit geen garantie |
Merk: | Design on Stock |
Ontwerper: | Studio Tom Dissel |
Herkomst: | Nederland |
Opmerking: | Originele verpakking ontbreekt. |
Productsoort: | Design on Stock fauteuils |
Lindsay van Flinders vertelt:

Let op: Dit betreft een showroommodel. Bekijk in het opmerkingenveld hierboven wat er precies met dit product aan de hand is.
Wat is een tweedekansje?
Een tweedekansje is een ongebruikt product dat een klant heeft geretourneerd.
De verpakking is beschadigd of het product bevat lichte schade waardoor we deze niet als nieuw kunnen verkopen. Elk
product is door ons gecontroleerd en verkeert in goede staat. Het voordeel van een tweedekansje is dat je het
product met een aantrekkelijke korting koopt.
Nieuwstaat
De originele verpakking van dit product is beschadigd of ontbreekt. Het product zelf is niet beschadigd en ziet er
precies hetzelfde uit als een nieuw item.
Lichte schade
Het product werkt volledig, maar heeft lichte schade die bijvoorbeeld is ontstaan door een verpakkingsfout of tijdens
de verzending. De afbeeldingen verduidelijken de schade.
Veelgestelde vragen
Inspiratie



Tips, advies en trends



Breken met alle regels van de meubelindustrie, dat is de filosofie van het Nederlandse Design on Stock. De combinatie van een eigen fabriek, een scherpe prijs en moderne ontwerpers is de drijvende kracht achter dit jonge designlabel. Leuk om te weten: het hele productieproces vindt in eigen land plaats. Design on Stock biedt prachtige designmeubels van een goede kwaliteit en met een eigentijdse uitstraling, vooral de Design on Stock banken zijn populair. Bovendien spelen zij slim in op de belangstelling voor zogenaamde ‘lokale’ meubels. Zo komt het dat dit merk in nog geen zes jaar tijd is uitgegroeid tot één van de bekendste labels van eigen bodem. De grootste hits van Design on Stock zijn de Blog bank, de Cascade bank en de Aikon bank. Voor welk exemplaar kies jij?

Hartelijk dank, Tweedekansje - Tumbler fauteuil loxton cave leer met rvs onderstel is toegevoegd aan je winkelwagen.
Er is iets fout gegaan met het toevoegen van het product. Probeer het later opnieuw