Vanwege drukte bij de bezorgdiensten kan je bestelling mogelijk een dag later geleverd worden. Bestel dus op tijd zodat je je bestelling op het gewenste moment in huis hebt.
Vraag hier een vrijblijvende offerte aan.
De Alessi Blow Up paraplubak is ontworpen door Fratelli Campana.
De Blow Up paraplubak bestaat geheel uit verchroomd staal. Deze paraplubak heeft een diameter van 33 centimeter en een hoogte van 50 centimeter.
Categorie | Paraplubakken |
---|---|
Productfamilie | Alessi Blow Up |
Merk | Alessi |
Afmetingen | (h) 50 x (Ø) 33 cm |
---|---|
Ruimte | Alleen geschikt voor binnen |
Materiaal | Staal |
Garantie | 1 jaar |
Merk | Alessi |
Ontwerper | Fratelli Campana |
Herkomst | Italië |
EAN: | 8003299918300 |
De Blow up doet ons afvragen hoe dit unieke design is gemaakt. De hoeveelheid stalen stokjes die met elkaar zijn verbonden lijkt eindeloos. Wij kunnen er uren naar staren. Ben je ook zo benieuwd hoe de vork in de steel zit? We raden je aan het zelf te ontdekken!
Er zijn nog geen beoordelingen geplaatst voor dit product.
Alessi maakt al sinds 1921 de mooiste designaccessoires. Schalen, klokken, fruitschalen, voorraadpotten: bij dit Italiaanse merk vind je woonaccessoires in alle soorten en maten. Huishoudartikelen mogen best een lust voor het oog zijn, aldus Giovanni Alessi, oprichter van zijn gelijknamige merk. Vandaag de dag is Alessi een van 's werelds meest gerespecteerde merken voor huishoudproducten. Sinds Alberto Alessi in 1980 het bedrijf overnam, bracht hij het designmerk naar grote hoogte door samenwerkingen aan te gaan met ontwerpers zoals Alessandro Mendini, Philippe Starck en Eero Aarnio. Sinds 2006 brengt Alessi drie verschillende productlijnen op de markt: A di Alessi (voor de lager geprijsde producten), Alessi (met de alledaagse en belangrijkste producten) en Officina Alessi (met de meest experimentele ontwerpen). Een buitengewoon mooi voorbeeld is de Circus collectie.